Gözleme Yapıcı Pişirme 3D

Eğlence Oyunları
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 25 MB
  • Version 1.5
  • Dil İngilizce
  • Firma Tenlogix Games
Küçük aşçılar bu oyunla yetişecek. Hemen siz de indirin ve mutlaka deneyin.

 Bu mükemmel oyunda çocuklar mutfak ile pek çok bilgi edinecekler ve gözleme yapmamayı öğrenecekler. Anne ve babaların da onaylayacağı bu oyun okul öncesi dönemindeki çocukların gelişim özellikleri dikkate alınarak hazırlanmıştır. Çocukların lezzetli gözlemeler yapmayı öğreneceği bu eğitici oyun onların yemek hakkında bilgi sahibi olmasını sağlarken onlara yepyeni deneyimler yaşatmaktadır. Çocuklar için hem eğlenmek hem de bir şeyler öğrenmek artık bu oyun ile çok daha kolay. Verimli zaman geçirmenin yeni adresi olan bu gözleme pişirme oyununda hem kız hem de erkek çocuklarına kendilerine hitap eden özellikleri bulabilecekler. Bu da onların oyuna olan ilgisini artıracak.

 Çocuklar için düzenlenmiş olan bu yepyeni oyun sayesinde artık mutfak hakkında bilgi sahibi olmak hem çok kolay hem de çok eğlenceli. Okul öncesi dönemindeki çocukların kavram bilgisini de destekleyecek olan bu faydalı oyun sahip olduğu nitelikler sayesinde yetişkinlerin de beğenisini kazanmayı başarmıştır. Çocuklar tarafından da sevilerek oynanan bu gözleme pişirme oyunu bir harika...

 Birbirinden harika özelliklere sahip olan bu mükemmel oyunda çocukların hoşuna gidecek çocuk şarkıları da bulunmakta. Çocukların gülümsemesini görmek istiyorsanız siz de bu gözleme pişirme oyununu hiç zaman kaybetmeden indirin ve deneyin. 

Daha Fazla Göster
Gözleme Yapıcı Pişirme 3D indir